Tantrická masáž těla nevynechá intimní partie

K vrcholně erotickému, intimnímu a láskyplnému zážitku může vést tantrická masáž. Její průběh vystihl v reportáži redaktor časopisu Redhot. Připojuji své osobní dojmy, které jsem bezprostředně prožil na semináři tantrické masáže. Naučil jsem se o přirozených energetických a sexuálních rolích muže a ženy.

Sexuální frustrace nebo nevědomí prolíná životy mnoha lidí. Společně se svými partnery a milenci se melou v mořském víru sexuality a partnerství. Nevědí, jak a kudy plavat, aby unikli předsudkům a zakořeněným hranicím. Často nedůvěřují své přirozenosti, protože jim při dospívání chybí spravné vzory.

Stále více lidí nesoulad své sexuality vnímá. Snaží se převzít zodpovědnost, vydat se na cestu, učit se, otvírat se. Také zkoušet nové techniky, které naši předkové znali před stovkami let (neplést techniky s polohami při sexuálním styku).

Muž dává masáž ženě, která přijímá
Hladím rukama záda ženy co nejjemněji. Bohužel, pletu se – jen si jako muž myslím, že jsem jemný. Žena mi ale dává signál: příliš tvrdé a necitlivé. Musím probudit maximum své ženské energie a empatie a začít se chovat ještě něžněji. Vyvstane ale obrovský paradox, zachovat ve vší něžnosti pevnost a jistotu. Jinak by mé doteky měly s masáží pramálo společného. Musím se znovu naučit i obyčejné hlazení. Učím se využívat tlak celého svého těla skrze dlaně, ale také svalovou masáž s olejem. Učím se souznít s dechem přijímající ženy.

Žena dává masáž muži, který přijímá
Ležím na břiše, odevzdávám se ženě, která mi na začátek masíruje záda a nohy. Citlivě a jistě probírá mé svaly. Tvrdší dotyky kontrastují s téměř neznatelným klouzáním špiček prstů. Obracím se na záda a vystavuji nejzranitelnější část svého těla. Žena se stále více a více blíží k penisu. Erekce přichází jako příboj ve zpomaleném filmu. Udržuju hluboký vnitřní dech, občas se vědomě propnu, protáhnu, zatnu svaly a naopak zase hluboce uvolním. Následují tři velmi hluboké a uvolněné nádechy. Potom poslední nejhlubší, po kterém sepnu každý sval v těle a zadržím dech. Myšlenkami se soustředím pouze na co nejdelší úplné sevření, které připomíná orgasmickou křeč. Nakonec uvolněně vydechnu.

Žena mě přikryje a něžně si lehne vedle mě. Bezmyšlenkovitost a uvolněnost ve mně provází pláč, kterým se mé tělo automaticky zbavuje všech nahromaděných emocí. Pláč mi projasňuje mysl a přichází blaženost a úsměv.

Vhodnou literaturou, která přibližuje tantru, může být Umění sexuální extáze (Margo Anand, Pragma 1997). Více informací o tantře na internetu například na stránkách Tantraworld.com nebo v rozhovoru s Ma Prem Sugandho


Uveřejněno

v

od

Značky: